Карамельне мокко

Льон з бавовною молочного, кавового і карамельного кольорів, переплетений у вишукане мереживо. В слінгах з кільцями ця тканина буде чодовою, в слінгах-шарфах достойно тримати важких малюків, але спочатку її треба буде пом"якшити.

Ціна на слінг з кільцями 250 грн. Форма для замовлення тут.

Ціна на слінг-шарф залежить від довжини (від 310 грн до 400 грн). Форма для замовлення тут.

szk-karamelne-mokko-1.jpgsharf-karamelne-mokko.jpg

karamelne-mokko_-test-draiv.jpg

karamelne-mokko-makro-2.jpg

karamelne-mokko-makro-1.jpg

потрібна порада по вибору школи

і теоретична і практично-конкретна.

теорія: є 2 потенційні школи.

гімназія з поглбленим вивченням англійської мови № 257. вона ближче (але все одно 2,5км, що = машина, або вєл, або тривала прогулянка в хорошу погоду). в неї високий рейтинг по показникам ЗНО. відгуки дуже різні - від "супер-пупер", до "краще не треба". ніби все дуже залежить від вчителя, а вони там є і дуже хороші і дуже погані. ще з відгуків: дуже велике навантаження (навіть зустрічала, що заради хороших результатів доведться забути про все інше, в тому числі про грутки-секції). одні кажуть що дуже корумпована, інші з такою проблемою не зустрічалися (ну тобто, напевно, залежить від вчителя і особистих якостей дитини?).

школа-інтернат №4 для дітей з послабленим зором (в пущі-водиці). 8 км, що = тільки машина, або пішки+маршрутка. теоретично вона для діток, які погано бачать. це мене не лякає, бо програма ніби як в звичайній школі, але натомість дітей в класі там ДО 12. тобто це індивідуальний підхід до діток. школа по атмосфері дуже домашня. купа всяких бонусів типу безкоштовного харчування, масажів, квитків в театри, вистави і т.д. є 2  живих відгуки про цю школу (1 клас) і обидва дуже позитивні. діткам дуже подобається. АЛЕ в інеті про цю школу практично нуль інфи. по результатам ЗНО вона значно гірша за 257. чоловіку дуже не подобається, що вона далі і туди тільки возити (але там вчиться дитина кумів і принаймні зранку возити можна по черзі)

може в когось у цих школах вчаться діти? як враження? а якщо не вчаться, то що би ви вибрали теоретично? на що ще звернути увагу?

НОШЕНИЕ РЕБЕНКА НА СЕБЕ КАК МЕТОД НЕЙРОРЕАБИЛИТАЦИИ СОВРЕМЕННЫХ МЛАДЕНЦЕВ

Originally posted by a_ja_ne_ty at НОШЕНИЕ РЕБЕНКА НА СЕБЕ КАК МЕТОД НЕЙРОРЕАБИЛИТАЦИИ СОВРЕМЕННЫХ МЛАДЕНЦЕВ
Ученые рекомендуют родителям научиться чувствовать своего малыша, доверять ему и удовлетворять его детские потребности вовремя. Если потребность удовлетворена, то ребенок больше не зацикливается на ней. Не просится на ручки в 3 года, хорошо сам спит в своей кроватке, не сосет соску или палец. И это касается многих вещей.

Так давайте будем растить счастливых, здоровых и развитых деток в любви и согласии.
http://slingoliga.ru/medicine/noshenie-rebenka-na-sebe-kak-metod-nejroreabilitacii-sovremennyh-mladencev/

Розіграш ергорюкзака "Леля"

Originally posted by a_ja_ne_ty at Розіграш ергорюкзака "Леля"
Розіграш ергономічного рюкзака "Леля" в кольорі “Нічні жоржини” і розмірі “Дослідник” (висота спинки близько 39см, ширина - близько 39см. Приблизний віковий діапазон: від 12 до 24 місяців). Умови тут: http://www.lelia.com.ua/2014/01/rozihrash-ryukzaka-nichni-zhorzhyny-v-rozmiri-doslidnyk/

он-лайн консультації

Приємна новина: тепер консультації щодо слінгів стали ще доступнішими - ми змінили провайдера і маємо кращий Інтернет-зв”язок. Тому якщо у Вас, або Ваших знайомих є запитання про те, як тримати і носити дитинку, який обрати слінг, як, скільки і коли ним користуватися, якщо є якісь сумніви, чи потрібна підтримка - сміливо звертайтеся до мене: http://www.lelia.com.ua/yak-prydbaty/konsultatsiji/

ПС: дякую за поширення інформації

ангел

Що ще може робити матір?

Від люті і від безнадії хочеться закричати.
Боротися я, і такі ж, як я матері, що сидять вдома з дітьми не підуть. Не сміємо.
Все що можемо - берегти майбутнє нашої країни - дітей.

Але я можу гніватися. Я гніваюсь так, що кров закипає. Здається вигризла б зубами всю нечисть.
Я проклинаю всіх, хто цієї ночі підняв руку на невинних людей. Проклинаю тих, хто віддав такі накази. Проклинаю президента, в якого полова в голові, замість мозку. Вірю, що відплата буде в кожного.

І ти, Україно рідненька, гнівайся! Проклинай їх, не терпи. Розійдись земле під їхніми ногами, сховай їх, щоб діти наші про це ніколи не згадали. Бо нічого немає гіршого за гнів рідної матері.

Молюсь за вас, хлопці і дівчата. Молюсь до сліз. Дякую, що ви є, що маєте сміливість і відвагу. Можу тільки вірити у вас. І ти, Україно рідненька, молись! Захисти їх від усього. Бо немає нічого сильнішого за материнську молитву...

а телефончик залишите?

не знаю як так сталося, але в моєму телефоні зникли практично всі номери :( вдалося відновити може з десяток. тому, дуже прошу, якщо ви вважаєте, що мені колись може знадобитися ваш номер - надішліть мені смс з вашим іменем на 093-745-00-99 або 099-121-51-81, або номер телефону в коментарі, приват, на емейл - будь-як!